Uyarı: Bu test eğlence amaçlı değildir!
Bir kişinin bir başka kişinin hayatını olumlu yada olumsuz yönde manipüle etmek için kullanılan doğa üstü yöntemlerin genel adı büyüdür. Dünya çapında bir çok çeşidi ve yapılış şekli vardır. Örneğin islam dinin yaygın olduğu ülkelerde vefk ve tılsım gibi bazı özel dualar ve teknikler kullanılırken Orta Amerika ülkelerinde ise voodoo yaygın şekilde kullanılmaktadır. Yani büyünün yapılış şekilleri ülkelere ve kültürlere göre farklılık göstermekteysede etki ve sonuç bakımından fazla bir farklılık gözlenmez. Evrende ki her şey gibi büyünün de başarılı olup çalışabilmesi için enerjiye gereksinimi vardır. İşte bu enerji büyücüler tarafından Dalga – Beden varlıklar (cinler, ifritler, iblisler) vasıtası ile sağlanmaktadır. Büyücü varlıkla yaptığı anlaşma neticesinde büyüye enerji sağlamış olacak ve büyüsü başarıya ulaşacaktır. Başarıya ulaşan bir büyü neticesinde büyüye maruz kalan kişide bazı etkiler meydana gelir işte bu etkilerin derlendiği bu testi çözerek sizde üzerinizde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz.

 

banner

6 YORUMLAR

  1. hocam rüyalarımda göpek yilan goruyohrum Napmam gerehkiyor adım lemanlı keh yanımdada argadaşım fırambuazlı çizkeh var salamlar trabzonda uşağum

  2. benim bir arkadaşım var kendileri fiziki açıdan limonlu kehe benzerler fakat sayın uzman hocam size soruyorum muffinli kek üzerime geliyor rüyalarda gorkhuyom ne yapmam gerek he bide hergün bili bili ve çilliyle ayetel kürsiyi tersten okuma çelınç yapıyoz sorun olmaz umarım .

CEVAP VER

*