Uzaylı Mumyası Ve Operasyon İSİS

2756

Bir grup araştırmacı eski bir KGB yetkilisinden aldıkları bilgiler doğrultusun da eski raporların peşine düşerler ve sonunda aradıklarını bulurlar. Rapor’un yanında birde film vardır.

144419309684137 Soğuk Savaşın ilk yıllarında, Rus askeri yetkililer, ABD’nin farklı bir taktik ile uzaylı teknolojisi Mühendisliği avantajı elde ettiğini biliyorlardı, Muhtemelen buda Roswell yakınlarında düşen bir UFO yu inceleyerek olmuştu. Rus askeri yetkililer bu İleri teknolojiye kendilerinin de sahip olması gerektiğine karar kıldı ve, dönemin Sovyet hükümeti dünya dışı eserler bulunabileceği var sayılan birkaç yer araştırmak için istihbarat servislerini kullandı.

Bu yerlerden birinde Mısır’da Giza Platosunda yer alan antik bir mezar vardı. Bu mezara Ziyaretçi Tanrı Mezarı ismi verilmişti. 1961 yılında, KGB’ dünya dışı zeki yaşam teknolojilerini elde etmek için tasarlanmış çok gizli bir program başlatır. Operasyon ISIS,. Başlatılan bu Operasyon Mısır’daki Giza Platosunda bir mezarın içindeki 13 bin yıllık bir uzaylı cesedi keşfi ile sonuçlandı.

alienmummykgb2Rapora göre, iki Bedevi yanlışlıkla yabancı antik bir dinlenme yerinde mola verdikten sonra ayrılırken tökezledi ve bir tanesi açılan çukurdan mezara yuvarlandı. mezara girdikten sonra, iki adam hastalandı ve hastaneye kaldırıldı. Gizemli bir hastalığa yenik düşüp ölmeden önce, bu gizemli mezarının nerede olduğu hakkında bilgiler verdiler. İlerleyen günlerde mezar hırsızları mezarı soymak istediyse de bir türlü içeriye girmeyi başaramadılar ve bir süre sonra onlardan hastalanarak öldüler. Zaman içerisin de mezarın durumu Kahire Üniversitesi Arkeologlarının KGB Ve Cia’nın kulağına gitti.

kgb-alien-mummyHerkesten önce Ziyaretçi Tanrı Mezarına ulaşmak isteyen Rus müttefiklerin isteği o dönem Sovyetler birliğinin mısır ile olan yakın ilişkileri ve maddi yardımları sebebi ile daha makul görüldü. Sonuç olarak, hızlı bir şekilde keşif Projesi ISIS organize edildi. Sovyet Mısır bilimciler, bilim adamları ve askeri personelden oluşan bir grup Mısırlı meslektaşları ile birlikte mezarın kesin yerine saptadı. Bu Bilgi gizli KGB belgelerine erişimi olan Rus bilim adamı Victor İvanvich tarafından da doğrulandı. Askeri uzmanlar ve Rus bilim adamlarından oluşan bu grubun 1961 yılında Mısır’da bir mezar keşfettiklerine hiç şüphe yoktur. Ancak belgelerde asla tam olarak lahidin içerisinde ne olduğunu ortaya koyulmamıştır. Mısır’da milattan önce ölen 13.000 yıllık uzaylı bir yaratığın kalıntılarını bulduktan sonra Rusya ya getirildiği KGB’nin en üst düzeydeki yetkililerinin ileriki yıllarda ard arda yaptığı açıklamalardan biliyoruz.

osiris_mummy-1Rus-Mısır seferi mezarı ve mezardaki sayısız paha biçilemez eseri güvenli şekilde ortaya çıkarmayı başardı. KGB’NİN kıdemli bir memurunun raporu göre, Ziyaretçi Tanrı mezarında 15 parça dünya dışı zeki yaşam formlarına ait eşya ele geçirildi . Ayrıca Duvardaki Hiyeroglif yazıt kopyalandı ve tercüme edildi. Yazıtın bir kısmında bazı yıldız haritaları koordinatlar ve ileri teknoloji ürünü bazı araçlar ile ilgili teknik detaylardan bahsedilirken bir diğer kısmında ise kanatlı uzaylı bir tanrının birkaç bin yıl sonra yıldız gemileri ile dünyaya geri döneceği ve döndüğünde insanların onlara hizmet etmeleri gerektiği hizmet etmeyi red eden insanların ise kanatlı tanrılarca ölümle cezalandırılacağından bahseden bir kehanette yazıtlar arasında yer alıyordu. Raporda ayrıca, koruyucu bir bariyerin varlığından da söz ediliyordu. Mezarda bulunanlar keşif sırasında duvarlardan gelen garip itici bir güç olduğunu fark ettiklerini fakat Herhangi bir bilimsel açıklama bulamadıklarını da rapora kaydetmişlerdi.”

progetto-iside-isis-kgb

1436278888_q4

banner

CEVAP VER

*