Yanmaya ihtiyacım var bu gece aynı anda sönerken. Uykusuzum, yorgunum ve enerji fışkırıyor içimden. Garip! Bana neyin böyle hissettirdiğini henüz çözemedim ama keşfeder etmez her ne yapıyorsam daha sık yapmak için tüm olanaklarımı zorlayacağım sanırım.

12802916_575494269294196_8423785989504262200_n

Bedenim hem tüm kirli kanını akıtmış gibi arınmış hem de taze kan ile beslenmiş gibi fazla enerjiden dolup taşıyormuş gibi acı çektiriyor bana. Sanki dün akşam sevişmiş ve yenilenmiş gibi ve aynı anda çok uzun zamandır sevişmemiş aç kalmış dürtülerim bir katilinki gibi kokulu bir sıvı salgılamama sebep oluyor. Galiba bu etkileyici filmi tekrar izlemeliyim… Hayatımdan tamamen uzaklaştırdığım adam/kadınları yeniden elemiş olmak belki de beni şimdi böyle huzurlu hissettiren. Bir taraftan ne ruhen ne de bedenen kendimi sunmuyor ve eskitmiyor olmanın vermiş olduğu dinginlik. Bu son iki seneden beri beynimden verdiklerim yorgun düşürdü beni.

Şimdi bir bir içimden damlıyor kendime sakladıklarım. Ve her damlayan ben kokulu sıvılarımı, yine kendim tüketiyorum. Bir barış imzalama zamanı çoktan gelmiş meğer kendimle. Bunu daha önce fark etmemiş olmam ne yazık. Hoş belki de geç kaldığım için şimdi bu kadar yüksek dozda haz alışım… İçimi kemiren korkaklıklarımı yenip kendimi okyanusun ortasına bırakabilseydim eğer, o koca lacivert suyun aslında tam olarak benden oluştuğunu anlayabilecektim belki. Ama buna izin vermeyen bir başka yanım var.

12472759_588925184617771_2744528342351942633_n

İçimde barındırdığım bu aksi kadın her seferinde gırtlağıma yapışıyor ve engel koyuyor bana. Ve ben bu içimde beslenen diğer kadın yüzünden, uçurumun kenarına kadar gelmişken özgürce paraşütümü açıp atlayamadan ya da beni itmelerine izin vermeden her seferinde geri adımlarla koşarak uzaklaşıyorum. Nerede peki sırtımdan yakalayıp dönmeme izin bile vermeden “birlikte atlıyoruz” diyecek, beni etkisizleştirecek güçteki ulu varlık?

Tüm ihtişamıyla karşımda duruyor belki de ve ben sırf geçmişin faturasını ona mal ettiğim için birçok yaşanılası doruk dolu tatminlerimi erteliyorum. Rahatlıkla hayatımı teslim edebileceğim kadar güven duyduğum ve aynı anda evcilleştir beni diyebileceğim kadar tutkuyla arzuladığım yaşam kaynağım avuçlarımdan cıva gibi akıp gidiyor ve ben hiçbir şey yapamıyorum… İliklerime kadar boşaldığım o gece hafızama kazınacak ve ben vazgeçilmezimle tüm açgözlülüğüm ile ölümüme sebep olabilecek bu hazzı yaşıyor olacağım. Ondan bana bulaşacak yaşam kaynağı ile benim zevk kasılmalarım birleşince ortaya nasıl bir sarsıntı verici zevk kasırgası çıkacak merak ediyorum.

14040107_654680818042207_1622633359982474854_n

Bu kadar birikmişliğin vermiş olduğu azgın düşüncelerle ürkütücü olsam da özgür bırakmak istiyorum içimdeki benleri. Aynı anda birim acı çekerken bir diğerim acı versin mesela. Bir başka diğerim onun ruhunu teslim alırken ötekim renklerimi akıtsın onun ağzına. O ise bana ait renkleri, ona ait olan enerjiyle harmanlayıp yeniden benim ağzıma damlatarak hayat versin bana. O zaman anlayayım benden hiç gitmeyeceğini. Ve artık ruhlarımız arafta birleşsin birbirimizin üzerine yığılmadan önce. Çok seferlik eşsiz bir bütünleşme olsun bizimki…

banner

CEVAP VER

*