Zamanda yolculuk teorisini destekleyenlerin en büyük dayanak noktası karadelikler.
Yaydıkları devasa enerji ile uzay ve zamanı bükebilecekleri teorik olarak bilinse de bu enerjiyi kullanabilecek bir teknolojimiz henüz yok. Ancak görünüşe göre bir takım radyo sinyalleri kara delikler tarafından kendi zamanlarında emilerek bizim zamanımıza iletilmiş gibi duruyor. Mesajlar basından sır gibi saklansa da bir kısmı deepwebe düştü. Mesajlarda anlatılanlarsa son derece korkunç.

 

Nasa… Uzay araştırmaları konusunda dünyanın en önde gelen kurumu. Devasa bütçesi ve yüksek teknoloji desteği ile aynı anda pek çok araştırma yapıyor. Birkaç yıl evvel kara delikleri araştırmak üzere bir çalışma başlatarak bazı karadelikleri radyo alıcıları ile taramaya başladı. Çalışmanın 6. Ayında 16 dakikalık esrarengiz bir radyo çağrısı herkesi şok etti. Bu çağrı karadelikten geliyordu. Sadece 9 dakikası deepwebe düşen radyo konuşmasının verdiği mesajlar oldukça ürkütücü. Bu mesajı sizlere dinleteceğim. Ancak dinletmeden evvel radyo dalgasının yakalanmasının ardından yapılan bir takım çalışmalar ve uzmanlarca ortaya atılan teorileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Radyo dalgalarının ne olduğunu nereden veya hangi zaman diliminden geldiğini anlamak üzere NASA 2 ayrı uzman grubu oluşturdu. Bu gruplar teorik yöntemlerle radyo dalgalarını analiz ettiler. Bir gruba göre radyo dalgaları kara deliğin emmesi sonucu 2057 senesinden bizim zamanımızın uzayına yansıtılmıştı. Diğer grupsa dalgaların 2023 senesinden geldiğine emindi. Radyo dalgası aslında bir yardım mesajıydı ve bazı koordinatlar veriyordu. Verdiği koordinatlarsa daha evvel kamuoyuna hiç sızmamış Amerikan ordusuna ait bazı gizli sığınak ve üslerdi. Kısa VTR adı verilen bir virüsün yayıldığı ve bu virüsün insanları saldırganlaştırdığını bununla birlikte medeniyetin hızla çökerek Nükleer santrallerin peş peşe infilak ettiğinden bahsediyor. İşte o radyo mesajının bir kısmı.

Yakalanan radyo mesajının 9 dakikalık kısmı bu şekilde kalan kısmı ise darkwebde sadece yazılı olarak var ve aşağı yukarı aynı şeyleri anlatıyor öte yandan detay olarak da VTR virüsü bulaşan insanların sergilediği davranışlar ve iki ayrı sığınak koordinatı daha veriliyor. Verilen koordinatlarda günümüz Amerikan ordusunun bir takım gizli askeri alanları var.  

CEVAP VER

*