Manna : Masonların Gizli İksiri

55172

“Yâ Musa! Allah’ı apaçık görmedikçe sana inanmayacağız.” demiştiniz de, gözleriniz göre göre sizi yıldırım çarpmıştı. Ölümünüzden sonra, şükredersiniz diye sizi tekrar diriltmiştik. Bulutla sizi gölgelendirdik, kudret helvası ve bıldırcın indirdik, (Verdiğimiz rızıkların iyi ve güzel olanlarından yiyin) dedik. Onlar bize değil, fakat kendilerine yazık ediyorlardı. Bakara 2/57

magic-potion-lamp-1
Bir çok İslam alimine göre Ayette bahsedilen kuvvet helvası mannadır. Çölde bulunulan 40 yıllık bir zaman diliminde bu nimetten HZ Musa’nın kavmi yararlanmıştır. Ancak mannanın hikayesi daha da eskilere dayanır. Bazı araştırmacılara göre manna ilk olarak kayıp kıta MU’da keşfedilmiştir. İsmi de Mu-nnadır. Yani Mu’nin içeceği. 1904 Yılında Mısır bilimciler Sina yarım adasında yeni bir sefere çıkar ve 2070 metrede bir tapınak keşfederler. Tapınağın bir bölümü açığa inşa edilmişken diğer yarısı ise arkasında bulunan bir dağın içerisine oyulmuştur. Tapınakta yapılan araştırmalar esnasın da bir kabın içerisin de garip bir toz bulunur. Toza yapılan daha kapsamlı incelemeler de bu tozun o güne kadar hep anlatılan ancak varlığı ispat edilemeyen manna olduğu anlaşıldı.

Manna eski Mezapotamya medeniyetlerinde Şamanna olarak bilinirdi. Antik Mısır’da rölyeflerden bu iksiri Firavunların ve soyluların kullandığı bilinmektedir. Ayrıca yine Eski Mısır da İnsiyeler isimli bir tarikat müritlerine kademe atlattırıp rahip sınıfına çıkartabilmek için; Onları taş bir tabuta kapatır çok az sebze ve manna ile besler sadece özel ihtiyaçlarını gidermesi için tabuttan çıkartarak 2 yıllık bir ruhsal evrime tabii tutardı. 2. Yılın sonunda eğitimi tamamlayan kişi artık her istediğin de Astral seyahate çıkabilir ve ruhsal varlıklar ile iletişim kurabilirdi.

ormus_yapimi

Manna altın elementinin belirli bir şekilde yakılarak elektriğinde dahil olduğu çeşitli karmaşık kimyasal işlemler ile elde edilen monoatomik beyaz bir tozdur. Bu beyaz toz yüksek devirli altın ve platin grubu metallerden oluşur ve dünya’da bilinen en iletken maddedir. Manna kullanımına başlanmadan önce 40 günlük hayvansal ürünlerin yenmediği özel bir diyet uygulanır. Sonra düzenli olarak kullanımı neticesin de Kanseri yok etmek, kötü huylu tümörleri ortadan kaldırmak, beynin çok daha fazla nöron üreterek daha fazla çalışmasını sağlamak, 6. His’i açıp istenildiğinde belirli bir konuda transa geçebilmek gibi temel özelliklerinin yanı sıra daha başkaca bir çok hastalığa iyi gelmektedir.

Çeşitli İslam alimlerinin anlatımına göre; 7 Kat sema ve bunların içerisinde 18 ayrı geçiş seviyesi bulunur. Şimdiye değin dünyada yaşamış veli kişilerin en üstünü dahi en fazla 6. Kata kadar ulaşabilmiştir. Her katta ve Seviye de biz insanlara bildirilen yahut bildirilmeyen binlerce varlık vardır. Manna’yı kullanan kişi transa girdiğinde bu seviyelerde ki varlıklarla da temasa geçebilir.
Beynimiz de bulunan epifiz bezi Eser miktarda fakat düzenli olarak melatonin ve seratonin hormonu salgılar. Melatonin epifiz bezinin pineolasit adı verilen hücrelerinden salgılanır. Biyoritmi belirler ya da biyoritm üzerinde etkilidir. Pineolasit hücreleri ışığa duyarlıdır.

antikmisir1

Elektromanyetik dalga yoğunluğu arttırıldıkça melatonin salgılanması azalır. Pinolin ise Dış salgı bezleri ya da Ekzokrin bezler olarak adlandırılan sınıfta faaliyet gösterir, salgılarını özel bir kanal aracılığıyla ya da doğrudan vücut dışına verir. Ekzokrin bezler, stroma ve parankima denilen iki kısımdan oluşur. Ekzokrin bezlerin bağ dokudan oluşan kısmına stroma, epitel dokudan oluşan kısmına parankima denir. Tükürük bezleri, derideki ter ve yağ bezleri ekzokrin bezlere örnektir.

Ekzokrin bezler, embriyonik gelişim sırasında örtü epitelinden köken alıp gelişir. Bu madde aynı zamanda bitkilerden elde edilerek bir uyuşturucu olarakta kullanılmaktadır. İnsan beynindeki DMT üretimi genellikle çok küçük miktarlarda olduğu için, psikedelik etkilerini deneyimlemenin bir yolu onu dışarıdan almak. Bu uyuşturucu, insanların farklı boyutları algılamasını mümkün kılmaktadır. DMT kullanmış ya da bu maddeye maruz kalmış kişiler, bir tür birlik hissiyatı deneyimlediklerini savunuyorlar. Normalde tüm psikedelik maddeler, her bireye özel bir takım sanrılara sebep olurlar.

manna

Fakat DMT kullanan bireylerin yaşadıkları deneyimler birbirine çok benziyor. Tüm evrene bakış açılarının değiştiğini ve her şeyin bir olduğu hissiyatının güçlendiğini söylüyorlar. Şamanların beyinlerinde de yüksek DMT salgılaması olduğu biliniyor olsad a buna neyin sebep olduğu halen bilinmemektedir. Halk arasında Peygamber hastalığı olarak bilinen bilim adamlarınınsa temporal lob epilepsisi olarak tanımladığı bu durumu yaşayan insanlarda beyinde yüksek miktarda DMT salgılamasına sebep olduğu için, farklı boyutlara kapılar açıyor ve bir takım şizofrenik sanrılara sebep oluyor.

Ancak bilim adamları bu şizofrenik sanı olarak yorumladıkları durumu henüz açıklayabilmiş değiller. Bilim insanları bu konuda derinlemesine araştırmalar yapmakta ve deneyimlerini kayıt altına almaktadırlar. Son yıllarda bu durum bilim dünyasında büyük karmaşalar kopartmıştır. Manna ise kullanılan tüm harici maddelerden çok daha ileri seviyede melatonin ve seratonin hormonu salgılanmasını sağlayarak beyin içindeki nöronlar arasındaki elektrik aktivitesini güçlendirir.

simya

Bu sebeple beynin az çalışan daha doğrusu ulaşılamayan-hükmedilemeyen yerlerine ulaşılır ve Tüm bilinç altı aktivitelerini kişinin bilinç düzeyinde kontrol altına almasına olanak sağlar. Beynimiz bizim insiyatifimiz dışında günde ortalama 1 milyar işlem yapar. Beynimizin bu kadar büyük bir kısmını kontrol edebilmemiz örneğin yeni bir yabancı dili 1 günde ana dilimiz gibi konuşabilmemize, bitkilerle ve hayvanlarla iletişim kurabilmemize, Çoklu matematik işlemlerini zorlanmadan çözebilmemize Bir akar suyun akışını dahi Suyun aslında canlı olduğunu bilerek molekülel anlamda onu anlayarak izlememize kısacası yaşadığımız dünya’yı artık bambaşka bir gözle görmemize neden olur. Manna’nın etkileri hakkında bildiklerimiz sadece buz dağının görünen yüzüdür. Bu sırlarla dolu altın tozunun bilinmeyen bir çok işlevi daha vardır.

Tarih boyunca antik medeniyetlerce kullanılmış olan bu madde medeniyetlerin çöküşü ile gizli tarikatlerce formüle sadık kalınarak yapılmaya devam edegelmiş ve günümüze kadar ulaşmıştır. Fakat uzman simyagarlarca manna formülleri işlevleri bakımından 3 e ayrılmıştır. Keza ilk formülü direkt kullanmak ilme ve sırra vakıf olmayan kişiler için son derece sakıncalıdır. En yaygın ve hafif olan formülü zihinsel berraklık ve vücudu yenilemesi işlevlerine haiz olan gençlik mannası diye adlandırılan formülüdür. Günümüz de insanlık tarafından pek bilinmese de tapınak şövalyeleri yani masonlarca özel simyagarlara hazırlattırılmaktadır.

mason

30. Dereceye yükselen bir masonun ilk olarak öğrendiği sır madde budur. Bir başka deyişle mannayı 30. Derece ve yukarısı masonlar kullanmaktadır. Bunun dışında Türkiye’de de bir çok siyasetçi ve iş adamının fahiş fiyatlar karşılığında tapınakçılardan bu maddeyi satın aldığı bilinmektedir. Siyasi liderlerin ilerleyen yaşlarına rağmen nasıl bu kadar dinç olduğunun ve halen nasıl olup da koltuklarına bu denli sıkı sıkıya yapışıp kalmış olduklarına da net bir açıklamadır.

Temel formülü ise sadece 33. Dereceye ulaşmış üstad olarak anılan tapınakçılar ile yüksek dereceli illuminati komiserleri ve 300 ler konseyindeki Siyonistler çalışma gruplarındaki ilimsel uzmanlıklarına göre kullanmaktadır. Temel formül ile hem vücut zindeliklerini sağlamakta hemde ileri derece de ruhsal varlıklarla iletişim kurmaktadırlar. Mason locasın da 33. Dereceden masonların yaptığı bir şeytana tapma ayinin görüntüsünün medyaya yansımasından sonra şeytanla direkt iletişim kurmak için manna kullanıldığı düşünülmektedir.

banner

27 YORUMLAR

 1. Selamun Aleykum. manna ile uzun zamandır ciddi araştırma içerisindeyim. nette araştırdığım bilgiler sanki bir kaynaktan çıkıyormus gibi hatta bazıları kelime kelime aynı seyleri paylasıyor.
  merak ettğim manna beyin gelişimini sağladığında mesela iş hayatımda nasıl etkili olarak kullanabilirim. yada nasıl daha da geliştirebilirim.
  insanların üç harfliler tarafından yapılan sıkınılarına çözüm labilirmiyim?
  cevaplarsanız sevinirim

 2. Aleykum selam, üç harfli derken direk cinler ve ifritler demenizde sakınca yok zaten onlar etkileşimle bu cümlenizden bile etkileniyor, Manna suyu uzun yıllardır saklanan bir muammaydı ancak son dönemde özellikle islam alimleride bunun kullanılması üzerine icazet verdiler, siz sadece manna yı çevrenizde güçlü bir yapıya sahip olup beğenilen, maddi gücü ollan ve zeki biri olarak tanınmak itiyorsunuz, benim anladığım bu..

  Ancak Manna sadece beynin %100 duyarlı hale gelmesi çalışmayan bölgeler ile etkileşim kurmak değil , daha fazlasını elde etmek ama elde edilen şeylerle birlikte risk tehdit ve kötü sonuçlarında bunları takip etme ihtimalini bilmelisiniz, ayrıca ruhunuz ve bedeniniz bir birinden farklı şeylerdir Manna ise ikisi arasında uyum sağlayıp bir birine olan bağı güçlendiriyor böylece ruhunuzun bildikleri ama bedenen bilmediğiniiz şeyleri ruhunuz aracılığı ile hissediyorsunuz, görebiliyorsunuz vs vs …

  Sonuca gelirsek normal Manna kullanırsanız ki bunun gerçeğini bulmak çok zor ve çok pahalı, ilk denemede bile örneğin çok eski zamana gidip oraları mana aleminde görme şansınız var, ancak mana kapıları ile birlikte girdiğiniz boyut aleminde özellikler ifrtilerin saldırılarıa maruz kalma ihtimaliniz çok yüksek bu yolculukta bedeninizi bekleyen ve size tehlike anında yardım edebilecek bir uzman olmalıdır, yukarıda belirttiğim gibi bunu deneyen ve kendisi ile sohbet etme şansı bulduğu bu kişinin görüşleri böyle….

  Hayırlı günler

 3. Merhaba
  Genç yaşta parkinsona yakalandım.Sorun beynin dopamin maddesini yeterli miktarda salgılamaması.Nu madde benim durumuma çözüm getirirmi.Bilgisi olan atkadaşlardan yardım rica ediyorum.Saygılar

 4. Manna’nın içeriğini kimse doğru durust açıklamıyor herkes kendisi üretiyor ve satıyor kiminki doğru bilen yok bunu ölçen cihaz falanda yok fiyatıda pahalı 100 mı ormusu şuanda gökçek market sitesinde 750-1500 tl fiyatla satıyorlar

 5. Manna karışımı çok riskli bir iş sakın satan hiç bir yerden almayın sağlığınız ciddi oranda etkilenir ama yaklaşık 1 ayda epifiz bezini uyandıran bileşenler mevcut ben kullandım ve gerçekten faydalarınıda gördüm işin özü aslında öanna değil epifiz bezi aktivasyonu öğrenmek isteyen arkadaşlarada yardımcı olabilirim

 6. Epifiz bezi kayip mu atlantis ve ilk kez yazili olarak misir ölüler kitabi ve gunumuzde tibet ölüler kitabinda neler yasanacagi mevcut..Ve zaten masonlar misirli rahiplerden ogrenmistir..Her insanin bir bardo sinavi var..Bazilari (masonlar gibi,platon,pisagor vs) inisiye olan insanlar yasarken bardoyu aşıp yasamaya devam ediyorlar..Bizler de ölünce yada astral ile yasarken baslayarak..Burda soz edilen gecilen yada kalinan ayni yer..Bir ogretmen olmasi durumu kisiyi karsilasacagi seylere hazirlikli kılar..Mevlana Şems ile bunu yasadi..Gunumuzde astral topluluklari, belgeseli mevcut abd’de arastirma merkezi var..Neden kamuoyunda fazla duymuyoruz..Cunku dunyayi yonetenler kapitalist sistemi yaratarak mumkun oldugu kadar beslenmeleri icin sozu dahi edilmiyor..En basta geri kalmis ulkelerdeki biz dahil sebeke suyuna florür konmasi.. Avrupada Japonyada yasak..Epifiz aktiflestikce insan anlayabilir herseyi ama bir ogretmen yada kitap yol gosterici..bunlari astral deneyimleyen gercekligini bilen henuz astral mertebelerine girmemis biri olarak yazdim..şahsen tibet ölüler kitabi belgeselini tavsiye ederim

 7. Yukarida sozu edilen seytanlar insanin kendi nefslerinin diger tarafta onu karsilayacak olmasi tibet ölüler kitabinda hepsi var.. unutulmamali masonlar dahi çıraklıktan baslar..etkisini deneyimlemediginiz bir sey ölüme yada akil sagliksizligina goturebilir..cok paraniz varsa atlayin gidin tibetli bir rahiple bilen bir ogretmen ile yolculugunuza baslayin..

CEVAP VER

*