İlluminati Oyun Kartları

7827

Aslında İlluminati denen oluşum Teşkilatlanması gereği birçok dala ayrıldığı için hakkında değinilmesi gereken bir çok konu var. Ancak bu makalemizde biz sadece kart oyununa odaklanacağız. Gerek internette gerek bazı dergi ve gazetelerde olsun İlluminati gelecekte gerçekleştireceği eylemleri yıllar önesinden bir oyunla açıkladı tarzında birçok bilgi mevcut. Peki nedir bu İlluminati kartları?

dolar
Amerika bd merkezli Steve Jackson Games firması 1994 yılında monapoly gibi kendine has bir kart oyunu piyasaya sürmüştür. Oyunun ismi illuminati yeni dünya düzenidir. Oyunun ilham kaynağı Robert Shea ve Robert Anton Wilson tarafından 1975’te yayınlanmış The Illuminatus! Trilogy adlı bir kitaptır. Oyunun amacı, oyuncuların dünyayı yasal veya yasa dışı yollardan yönetmesini sağlamaktır. Oyunun sloganı ise belki bu oyunun arkasında da illuminati vardır her yerde oldukları gibi. Buraya kadar her şey normal görünüyor değil mi? Peki ya size oyun kartlarının üzerlerindeki resimlerin bir süre sonra gerçekleştiğini söylersem?

94’lerde piyasaya sürülen bu kartları incelediğimizde onlarca kartın gerçekleştiğini görüyoruz. Fakat diğer yandan da birçok kart daha gerçekleşmemiş olayları kapsıyor. Bu kartların 370 tanesi açıklamakta zorlandığımız ve daha gerçekleşmemiş olayları kapsıyor. 400’e yakın İlluminati kartı var. Şimdi bu kartların bazlarına göz atalım.

i1
Kartın ismi: Terörist saldırı
Kartın üzerinde bulunan ibare : “Bu kartı kontrolünüz altında bulunan bir şiddet grubuna +10 güç ya da +10 direnç vermek için kullanın.” Günümüzde artık İkiz Kuleler’in bizzat Amerika tarafından yıkıldığı bilinmekte. İlluminati için çok önemli bir komplo olduğu sadece bu plan için yaptığı subliminaller den anlaşılıyor. Örneğin Matriks filminde ve kimi Walt Disney yapımı çizgi filmlerinde birçok 11 Eylül subliminal mesajlarına rastlamak mümkün.

i2
Kartın ismi: Terörist saldırı 2
Kartın üzerinde bulunan ibare bu kartı terörist saldırı kartına +30 güç vermek için kullanın. Bu kartta da Pentagona yapılan saldırı açıkça görülmekte pentagona yapılan saldırının ana saldırı olan ikiz kuleler saldırısının zararını arttırmak için yapıldığı düşünüldüğünde oldukça ironik bir durum ortaya çıkıyor.

i3
Kartın ismi: Amerikan başkanlık seçimi
Bu kartta da eski Amerika başkanı Bill Clintonu çok net bir şekilde görüyoruz. Bütün Amerika başkanları Kurukafa ve Kemikler isimli bir cemaatte yetişmekte olduğuna dair bir teori var, açıkçası bu kartlar teoriye delil oluşturur nitelikte, bu teoriye göre 10-15 yıl sonra kimin Abd başkanı olacağı önceden belli.

i4
Kartın ismi: Amerika yeni başkanını seçiyor
Clinton’dan sonra gelen kartımız da Abd’nin ilk siyahi lideri Barack Obama da Açıkça görüldüğü gibi oyunda ki yerini yıllar öncesinden almış. Bu kartta açık şekilde Kurukafa ve Kemikler tarikati teorisine delil teşkil ediyor .

i5
Kartın ismi: Gelgit dalgası
Bu kartta “önceden planlanmış” bir devasa deniz dalgası görülüyor.Japonyanın başına gelen felaketleri hatırlayalım. Ortalığı yıkıp geçen,önünde hiç bir şeyin duramadığı tsunami dalgaları, bu olayın videoları hala var internette mevcut. Suyun gücünü izleyerek anlayabilirsiniz. Japonya ile ne alaka ? diye düşünüyorsanız acele etmeyin sıradaki karta bir göz atın.

i6
Kartın ismi: Nükleer felaket
Tarih 2011 Töhoko Depremi ve sonrası. japonyanın Fukuşima Nükleer Santralinde atmosfere radyoaktif madde salınmasına sebep olan olaylar dizisidir. Uzmanlar kazaları Çernobil felaketinden sonra en büyük ikinci nükleer kaza olarak tanımlamakla birlikte, tüm reaktörlerde sorun yaşanması kazaları bugüne kadarki en karmaşık nükleer kaza yapmaktadır.

haarp
Kartın ismi: Deprem projektörü
Kartın üzerinde bulunan ibare bir bölgede planlanmış deprem yaratın özelliği ise bu kartı nükleer felaket kartıyla kullanırsanız +10 güç verir. Abd’nin haarp silahını duymuşsunuzdur. bu silahın başlıca fonksiyonlarına bir göz atacak olursak.
* Dünya üzerindeki petrol ve doğalgaz gibi stratejik yeraltı kaynaklarının yerlerini tespit etmek.
* Gerekli zamanlarda ABD ordusu dışındaki haberleşme kaynaklarını kesmek.
* Olası bir füze saldırısında, füzeyi havada imha etmek.
* Depremler yaratmak. gibi fonksiyonları varır. Yani tam olarak kartın oyundaki işlevi ile harpın gerçek dünyadaki işlevi paralel şekilde birbirinin aynısı.

japonyaaa
Kartın ismi: Kombine felaketler
Karta baktığınızda anlamışsınızdır zaten.anlamadınız mı? Saat 11:11 ‘ i gösteriyor. 11:11 nedir diye soruyorsanız;
Fukuşima Nükleer Santral kazaları 11 Mart 2011’de meydana geldi. Yani 03/11/2011 Ve ilginçtir ki kartta yıkılan kulenin gerçeği Wako Saat kulesidir. Japonya Tokyo’dadır. Şu ana kadar göz attığımız kartlar şimdiye kadar gerçekleşen olaylardan sadece bazıları. Birde henüz gerçekleşmemiş felaket kartları var insanlara labaratuar da üretilen zombi virüslerinin bulaştırılması, kurtulması gerekenlerin uzayda bir koloniye taşınması, uzaylılarla anlaşıp dünyanın bazı bölgelerinin işgaline izin verilmesi, ekonomik krizler yaratılıp toplumlar üzerinde baskı kurulması, basın yoluyla insanların manipüle edilmesi gibi daha nice olaylar silsilesi ile kartlar uzayıp gidiyor.

Ancak sadece şimdiye kadar gerçekleşmiş olan olaylardan dahi yola çıkarsak, kartların söyledikleri komple teorilerini çoktan aşmış durumda. Bir çok büyük olayı yıllar öncesinden birebir tarif etmek. Ve bunu her defasında ayrı ayrı yaparak gerçeğe paralel şekilde henüz gerçekleşmemişken bildirmek hiçbir komplo teorisi ile açıklanamaz. Kendiniz de incelemek istersiniz diye ben size makalenin altında tüm illuminati oyun kartlarının olduğu bir indirme linki veriyorum. Diğer yüzlerce kartı incelediğinizde eminim kafanızda binlerce komple teorisi uyanacaktır.

 

İNDİRME LİNKİ

banner

1 YORUM

CEVAP VER

*