Myanmar Times gazetesine göre, Gökten kimliği belirsiz bir nesne Hpakant yeşim madeni yakınlarına düştü. Hükümet yetkilileri cisimi incelemek için uzman ekipler göndereceğini söyledi.

ufo Metalden yapılmış bir hayli geniş, tanımlanamayan cisim Myanmar uzak dağlık bir bölgede gökten düştü. Silindirik UFO uzunluğu yaklaşık 1,5mt çapında 4mt yüksekliğindeki cisim gökten düştüğü esnada yüksek sesle patlama ve güçlü yer sarsıntısı olduğunu köylüler tarafından öğrenildi. Köylüler röportajda;

Başlangıçta, bunun bir savaş olduğunu düşündüm. Patlama evlerimiz salladı ve cismin düştüğü yerde yoğun duman gördük” dedi. Bazı gazeteler ve forumlar bu fotoğraf hakkında “Uçağın bir parçası olabilir üstelik içinde ve etrafında bulunan bakır parçaları uçaktan düşen bir parça olma ihtimalini artırıyor” Şeklinde ki açıklamalara nazaran Hükümet yetkilileri “Nesneyi tanımlamak için henüz erken.” Diye açıklama yaptı.

öte yandan Havacılık genel müdürlüğü ve eski hükümet yetkilileri ise “Metalik silindir ufo uçağın bir parçası veya bir roket güçlendiricisi olabilir.” Diyorlar. Bize göre bu parça uçak parçası olsaydı bir uçak enkazında olması gerektirmiyormuydu? Belkide uzaya fırlatılan bir uydunun roket güçlendiricisi olabilir. Uzmanlar konuya açıklık getirmediği sürece bu gizemli parçanın ne olduğu hakkında kesin bir bilgi veremeyeceğiz.

Sitemizin araştırmalarına daha iyi devam edebilmesi için konu ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde belirtip bu makalemizi sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

banner

CEVAP VER

*