Her gün çevrenizde gizlice var olan şeytani sembollere rastlayabilirsiniz. Bazı şirketler tesadüfen şeytani semboller kullansa da bazıları karanlık enerjilerin, onlara daha fazla kar sağlayacağını düşünüyor.

Bazı gizli örgüt ve tarikatler üyelerine toplum ve devlet üzerinde ne denli etkin olduklarını bu sembollerle ispat ediyor. Birazdan, şeytani sembollerin hayatımıza ne denli empoze edildiğine şahit olacaksınız, öyle ki, aslında siz de farkında olmadan şeytana hizmet ediyor olabilirsiniz. Resimlerin hiçbiri gizli değildir, sadece iyi görmeniz gerekir. Satanistler, mimaride, resimlerde ve hatta el hareketlerinde karanlık sembollerini kullanırken “ağaçlar için orman” yöntemini kullanmayı tercih ederler. Bu yöntemin anlamı, anlatılmak istenilenleri detaylarda değil bütünde görünebilmesidir. Pentagramlar, 6 sayısı, herşeyi gören göz ve diğer tüm ürkütücü tasarımlar, daha şeytani bir yaşam tarzı planlayan kişiler için adeta görsel bir köpek uluması gibidir. İşte çevremizde ki, fark edilmeyi bekleyen şeytani semboller.

The Walt Disney Logosu

Walt Disney logosu, kurucularının imzası olarak bilinse de “666” sayısını içerdiği biliniyor. “D” harfi, “İ” harfinin noktası ve “Y” harfinin 6 sayısını anımsattığı görülüyor. Bazıları üçüncü 6’nın “W” harfinde bulunduğunu söylüyor. İnsanların dünyada aldıkları ilk eğitimlerinden bir tanesi çocukken izledikleri çizgi filmlerdir. Walt Disney yaptığı çizgi filmlerin pek çoğunda sübliminal mesajlar verdiği ve şeytani logoları kıyılara köşeler sıkıştırıdığı popüler çizgi film karakterlerine bazı özel misyonlar yüklediğini bilmeyen yok.

Ziraat Bankası‘ndaki esrarengiz heykel

Masonlar Türkiye‘de yaptıkları eserlere de kendi sembollerini yerleştirdiler. Bunlardan en bilineni Mithat Paşa‘nın kurduğu Karaköy Ziraat Bankası‘ndaki heykeldi. Karaköy Ziraat Bankası‘daki “elinde mason tokmağı olan heykel” Hiram Usta‘ya aitti. Tevrat kaynaklıydı. Muharref Tevrat‘da “Ve sağ elini işçilerin tokmağına saldı; ve tokmakla Sisera‘yi vurdu, başını ezdi” ayeti vardı. (Tevrat-Hakimler- Bab:5-Ayet:26) Hemen yanındaki kadın heykeli de “Dul Kadın”ı sembolize ediyordu. Türkiye Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Locası‘nın resmi web sayfasındaki listeye göre de Mithat Paşa Masondu.

Beyaz Saray

Beyaz Saray ve çevresine kuş bakışı baktığınızda, Beyaz Saray’ın tam uç kısmında bulunduğu beş köşeli yıldızı görebilirsiniz. Ön tarafında bulunan yarım daire şeklinde ki 6 sütünlu kavis yapıya sonradan eklenerek Kubbetüs Sahranın kubbesinin 4 de 1 oranında küçültülmüş halinin yarısıdır ve tüm ölçüleri camiinin kubbesinin yarısına eşit olacak şekilde imar edilmiştir. Ayrıca Beyaz saraya yapılan bu yarım kavisli çıkıntı ile Dünyaya yeni Kudüs’ün Washington DC olacağı mesajı verilmektedir. Beyaz Saray düz bir çizgi çekildiğinde Kudüs ile aynı hizadadır. Ayrıca sarayın çevresinin toplam ölçümü Fibonacci sayı dizimiyle Sarayın Kudüs’e olan mesafesinin asal çarpanlarına yani 9484 Km’ye denk gelmektedir.

Starbucks Logosu
Dünyaca ünlü kahve zincirinin logosu, Dünyanın en tanınmış şeytan sembollerinden biri olan Baphomet’e atıflarla doludur. Özellikle yıldızların aralığı ve iki kat çizilen daire asıl Baphomet sembolünün birebir kopyası gibidir. Öte yandan ortada üzeri siyah beyaz çizgili çift kuyruklu bir deniz kızı bulunur. Siyah beyaz çizgiler Alice Harikalar Diyarında ki damalı zeminden ilham alınarak tasarlanmıştır ve iyilik ile kötülüğü sembolize eder. Deniz kızının saçları bir ayna olarak yansıma şeklinde 3 er çizgili olarak resmedilmiştir. 333 ve 333 yansıması 666 sayısını vermektedir. Ayrıca saçları dalgalı su yollarını andırmaktadır ki buda Atlantis’i temsil etmektedir.

TBMM’deki Masonik Semboller

TBMM‘nin mimarı dünyaca tanınmış Avusturyalı mimar Prof. Clemens Holzmeister‘di. 1886 yılında doğan ve 1983 yılında hayata veda eden Holzmeister‘in ilginç bir hikayesi vardı. 1930‘lu yıllarda Nazi‘lerin Almanya‘da iktidarı ele geçirmesinden sonra birçok Yahudi‘nin yanı sıra, bilim adamı, sanatçı, politikacı alelacele ülkesini terk etmek zorunda kalmıştı… TBMM Binasının yapımında başrol oynayan bir başka önemli isimde, Abdülhalik Renda idi. Tesadüfe bakın ki; Meclis Başkanı Abdülhalik Renda, Türkiye Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası‘nın resmi listesine göre Mason devlet adamlarından biriydi. Garip ve bir o kadar gizemli işaretler TBMM‘nin anıtsal nitelik taşıyan Şeref Holü ile Genel Kurul Salonu‘nun bulunduğu orta mekanın arasında yer alıyor. Adı “Mermer salon ve sütunlu galeri” olarak biliniyor. TBMM Genel Kuruluyla, Şeref Girişi arasında yer alan bu işaretlerden en dikkat çekeni “Üçgen” Farklı şekil ve boyutlarda oldukça ilginç “üçgen”ler ilk bakışta geometrik birer şekilmiş gibi dursa da, dikkatli bakıldığında çok ilginç ayrıntılar veriyor.

Özgürlük Heykeli

Sultan Abdülmecid özgürlük heykelini Süveyş kanalına diktirmek üzere Fransızlara yaptırmıştır. Heykelin başında Osmanlı’nın 7 Kıta’nın ve 7 Denizin hakimi olduğunu simgeleyen 7 dikenli bir taç bulunur. Ancak heykelin yerel halkta huzursuzluk yaratacağı endişesiyle, Kavalalı soyundan Hidiv İsmail Paşa planlanan yere inşasını istememiştir. Bayan özgürlük uzun yıllar Fransa’da atıl kalıp unutulduktan sonra, Üzerinde çeşitli değişiklikler yapılarak antik bir tanrının silüeti kazandırılmış ve Fransız Masonları tarafından Amerika’ya hediye edilmiş Şeytani bir sembolüdür. Heykel, Amerikan halkına özgürlüklerinin Hristiyanların tanrısı yardımıyla değil, bireysellikle ve diğer kültürler yardımıyla kazanıldığı mesajını vermektedir.

Zafer İşareti

Bazı sembolizm uzmanları iki parmağı kullanarak yapılan barış işaretinin İbranice’de “nail” anlamına gelen “V” harfini temsil ettiğini söylüyor. Nail, şeytan kardeşliğinin önde gelen isimlerindendir. Bir bakıma parmaklarımızla “V” harfi yapmamız teknik olarak farkında olmadan “Nail” ya da “Satan” dediğimizi gösteriyor.

Drake Albümleri

Dünyaca tanınmış pek çok ünlü sanatçının İlluminati’nin sanat alanında ki yapılanmasına hizmet ettiği biliniyor. Bazıları tarikate bağlılıklarını tek gözlerini kapatarak çektirdikleri fotoğraflarla ve kliplerine yerleştirdikleri küçük sembollerle belirtirken bazılarıda şarkı sözlerine tarikat söylem ve sembollerini iliştiriyor. İşte Drake’te bunlardan bir tanesi. Drake’in “If You’re Reading This It’s Too Late” ve “Views” albümlerini incelediğinizde birçok üçlü şeytan 6’lısına rastlayabilirsiniz.

Dolar

Amerikan doları üzerindeki semboller, özellikle piramitin tepesinde bulunan “her şeyi gören gözün” şeytanın doğumuna sebep olacak şeytani ayine baş eğerek onay verdiğini gösteriyor. Piramitin tepe taşı hala yerine yerleşmemiş, şeytanın doğumunun veya planının hala gerçekleşmediğini bildiriyor, bu motif, Amerika’nın şeytanın yeniden doğuşunu sağlamak için elinden gelen her şeyi yapıyor olduğunu göstermektedir.

Daire İçindeki Nokta

Muhtemelen farkında olmadan bu sembole sürekli rastlıyorsunuzdur. CBS, Target ve Circular Logic gibi şirketler bu sembolü logolarında kullanıyor. Peki bu ne anlama geliyor? Daire içerisindeki nokta “tanrı içinde yatıyor” anlamı taşımakta, bu hıristiyan tanrısıyla alakası olmayan bir anlam içeriyor, anlatılmak istenen tanrının insanoğlunun kendisi olduğu yönünde.

Google Chrome Logosu

Google, web tarayıcısı Google Chrome logosuna açıkça üç altı koymuş gibi görünüyor. Başta göremeyebilirsiniz, ancak bir kez görebilirseniz gerisini de farkedebilirsiniz, her renk farklı bir 6 sayısını ortaya çıkarıyor.

Washington D.C. Kavşakları

Washington’nun Amerikalı masonlarca kurulduğu yatsınamaz bir gerçektir. Öyleki parklarda çevre düzenlemelerinde binalarda ve hemen her yerde alenen mason simgeleri kullanılmıştır. Bunların bazıları Dupont, Logan ve Scott kavşakları. Yerden sadece sıradan trafik kavşağı olarak görünseler de gökyüzünden baktığınızda 666 sembolünü açık şekilde görebilirsiniz. Ayrıca pek çok çocuk parkıda Pergel ve Gönye şeklinde tasarlanmıştır.

Şu ana kadar anlattıklarım rastladığımız sembollerin sadece çok ufak bir kısmı. Nitekim tarih kadar yaşlı olan bu şeytani tarikatler. Binlerce yıldır yaptıkları tüm mimarilerde sembolle mesaj verme tekniğini kullanıyor.

CEVAP VER

*