Elemental Varlıklar insanların içerdiği beş element yerine bir yada iki element içeren ruhlardır. Yaratıcıları tarafından belirlenen belli zekaları vardır. Astralda yada Psişik dünyada yürütülen belli görevlere yardımcı olurlar. Onlar uşağınız olabilirler.

maxresdefault
* Ateş elementi şekil almadan (formlanmadan) önce ateş topu olarak belirir.
* Su elementi şekil almadan (formlanmadan) önce cam top olarak belirir.
* Hava elementinin mavimsi bir rengi olacaktır.
* Toprak elementi ise kil renginde belirir.
Bu varlıklar bir çok görevde yeteneklidir, işte bir kac tane örnek;
* Diğerlerinin düşüncelerini ve akıllarını etkilerler.
* İlişkilerden ayrılmanızı sağlayabilir yada daha da güçlendirebilirler.
* Arkadaşlık, aşk ilişkileri kurma, şehvet ilişkisi kurmanızı sağlayabilirler.
* İradesi zayif insanların iradelerini kırma yada elementler ile onu kontrol etmenizi sağlayabilirler.

Elemental Varlık Nasıl Oluşturulur?
* Elemantal Varlığı yaratmak için ondan istediğiniz dileğe karşılık sizinde verebileceğiniz bir şey olmalı.
* Elemental’a bir isim verin
* İstediğinizi emir şeklinde söyleyerek Elemental Varlığı etkilemek zorundasiniz. Bu “Kısa şimdiki zaman” ile ifade edilmelidir. “-ceksin[-Will]” asla olmaz. Örnegin “Yap!” seklinde emir vermelisiniz.
* Ayrıca Elemental varlığınızı etkilemelisiniz ki sizin emirleriniz dışına çıkmasın.figure-ghost-dark-smokeBaşlangıç
1. Transa geçin. (Konsantre olun)
2. Kendinizi kullanmak istediğiniz elementle beraber hayal edin,çağrı yaparmiş gibi ama Elemental’e yalvarmayın. Bunun yerine,içinizde ki Elemental varlığa odaklanın. Elemental varlıklar yoğunlaşmayı ve gücü gerektirir.
3. Şimdi,Elemental varlığı istediğiniz gibi şekillendirin ve istediğiniz iki duygu icin baskı yaparken kısa emir cümlecikleri kullanın.
4. Elemental varlığım ismini söyleyin.
5. Eğer bir zaman sınırı koymak isterseniz; Elemental varlığınıza verdiğiniz görevi bitirdikten sonra dönmesini emredin. Elemental varlığın da kendi hayatının olması ve bu emrin onu rahatsız etmesi başarısızlık sonuçlarını ortaya çıkarabilir.
6. Elemental varlık aynı zamanda gönderdiğiniz insanın aurasından beslenmek veya kendine saldırmak içinde programlanabilir.
7. Elemental varlığı geri çağırmak için adını söyleyin. Onu enerji ile sarj edebilir veya yeni bir görev verebilirsiniz.babAteş elementinin varlıkları aslında islamda da geçen cinler, diğer elementlerin varlıklarınıda onların alt tabakaları olarak yorumlayabiliriz… Yukarıdaki serenominin olumlu sonuçlanması için uzun bir yolculuk gerekli. Yani majisel anlamda yeterli birikimi olmayan , farkındalık çalışmalarında belli bir yolu katetmemiş kişilerin yapacağı uygulamalar pekde başarılı olmayacak yada ASKIDA KALACAKTIR. (askıda kalmaktan kastettiğim varlığın sizinle beraber yaşamasıdır ki genelde astral formda olan bu varlıkların eterik bedene de büründüğü birçok bilgide mevcuttur.) imajine etmek, kendinize hakim olmak burada çok önemli, sinir, korku gibi auramızın yapısını anlık değiştiren duygular eterik beden ile astral beden arasındaki bağın zayıflamasına yol açabiliyor, işte bu durumda forumda ve birçok yerde okuduğunuz musallat olma olayı gerçekleşiyor, bu yüzden bahsettiğim birikim ve çalışma şart…

Kimse hayrına, elemantal yaratmaz, onlarla oynamaz, onlara emirler verip, oraya buraya salmaz. Amaç sonuç ilişkisi ise sizin majisel anlamda enerjiyi kullanma becerinize bağlıdır… Elemental varlık ister yukaradaki isterseniz başka bir çalışma ile bağ kurduğunuzda ondan güçlü olduğunuzu hissetmelisiniz. ve ne yazık ki veren siz alan o olduğunda roller değişiyor ve kurtulma çabaları da hayatınıza farklı bir renk katıyor sorunuza gelince , Diyelimki tüm bunlar gerçekleşti…ghost-wallpapers-16Elemental varlıkların kullanılacağı durumlar tabiki yukaradaki ile sınırlı değil bu birazda size ve varlık ile aranızdaki bağa bağlı… Majideki çekim yasasını unutmamak gerekli. İlk çalışmalarda elemental varlıkları vizyon olarak algılarsınız ki en tehlikeli dönem de budur. bu dönemi ne kadar çabuk atlatırsanız o kadar iyi. Şöyle anlatayım , vizyon olarak algıladığınız zxaman içinde elemental varlıklar astral bedendedir , fiziki alemi astral aleme taşıdığınızda algılamanız çeşitlilik gösterecek ve varlık düşünce formundan bedensel forma bürünecektir.

Buraya kadar bahsettiğim natural elementaller, birde sizin yaratacağınız elementaller var ki yukarıdaki uygulama tamamen buna yönelik. İmajine gücünüzle astral boyutta yarattığınız varlık bir robot gibidir , siz ne proglamlarsanız ona göre hareket edecektir. Bu işlemde kullanılan malzeme, astral âleme ait ve imajinasyon alanında kullanılabilir türden olan yapı taşlarıdır. Diğer bir deyimle, astral elementlerdir. Bu sebeple, yaratılan varlığa “elemental” denir. Astral elementler, majisyen tarafından belirli bir imaj biçiminde bir araya getirilmedikçe âtıl ve etkisizdirler.

Ama, uygun bir oranda birleştirildiklerinde, majisyenin göndereceği tesiri taşıyabilecek türden bir astral çanak oluştururlar.bu durumda yaratılan elemental kesinlikle hayal ürünü değildir. Astral ortamda bulunan elementali yönlendiren imajine gücünüzdür ve varlığı astral ortamdan fiziki ortama tesir etmesini sağlayabilirsiniz…

banner

CEVAP VER

*