Hangi madenleri hangi şirketler işletecek? Hangi medya kuruluşu kime devredilecek?
Bir ülkeye yeni seçimlerde kim başkan seçilecek? Tatlı rüyalarınızdan uyanın artık! Bunlara dünya insanları karar vermiyor! Bir takım devletler üstü gizli topluluklar dünyanın kaderini belirliyor!

Osmanlının son dönemlerinde ve ittihat terakki fırkasının iktidar olduğu yıllarda devlet kademelerinde yükselmek için mason locasına üye olmak gerekiyordu. Locanın üyeleri arasında şeyhül islamlardan şehzadelere kadar pek çok önde gelen kişi vardı. Yakın tarihimize bakacak olursak 90’lar ve 2000 lerde fetö denilen oluşumda aynı şekilde kendi üyelerini devlet kademelerine sokuyor liyakat hiçe sayılarak bu yapılara üye olmayan nice mazlumun hakkı yeniliyordu. Ülkemiz minimal bir örnek olsa da dünyada bu düzen yıllardır var. Örnek vermek gerekirse Tüm Amerikan başkanları Kuru kafalar ve kemikler cemiyeti üyesidir. Kült TV’ye abone olarak araştıran insanlar topluluğunda ki yerinizi aldıysanız dünyayı yöneten gizli cemiyetlerin iç yüzünü ifşa ediyoruz.

  1. KURU KAFALAR VE KEMİKLER CEMİYETİ

1832 yılında William Huntington Russell ve Alphonso Taft tarafından Yale Üniversitesi’nde Society of Skull and Bones ismi ile kurulan, gizli yapısı ile üye profilinin yüksek seviyesi ve tüm Amerikan başkanlarının bu cedmiyete üye oluşu tesadüf değildir. Skull and Bones’a üye olabilmenin doğal şartları erkek olmak, beyaz olmak ve protestan bir aileden gelmekti. Son yıllarda kız öğrencilerin de üye yapıldığı söylenir, fakat bu henüz kesinleşmiş bir bilgi değildir. Topluluğun üye listesi, üniversite yönetimi de dahil olmak üzere, tüm halka açılabilecek yerlerden gizli tutulur. Cemiyetin merkezi Eski Yale kampüsünde Mezar adı verilen binadır. Skull and Bones’a üye olabilmek için, Yale Üniversitesi’nde son sınıf lisans öğrencisi olmak gerekir. Pledge adı verilen adaylar, üçüncü sınıftayken Skull and Bones üyeleri tarafından belirlenir ve aday oldukları, bir sene boyunca izlenecekleri ve uygun görülürlerse bir sene sonra üyeliğe kabul edilecekleri kendilerine söylenir. Uygun görülen adaylar ise bu bir senelik izlemenin ardından, son sınıfta iken üyeliğe alınırlar. Üye olmayanların giremediği ve herhangi bir pencere bulunmayan binalarına, 1960’lı yıllarda iki Yale öğrencisi, ormanda buldukları bir gizli geçit vasıtasıyla gizlice ve şans eseri girmeyi başarmışlar ve gördüklerini anlatmışlardı. Tamamiyle ezoterik bir yapıya sahip olduğunu söyledikleri binada, çeşitli mabetler ve ritüelik malzemeler yer aldığını; üst katta bulunan büyükçe bir mezar resminde ise yan yana duran üç kurukafanın yanında bir taç, bir asa ve bir kalem bulunduğunu anlatmışlardı. Altında yazan yazıda ise Almanca olarak; “Kim Kral, Kim Prens, Kim Dilenci? Ölüm Karşısında Hepsi Eşit” ibaresi, topluluğun ezoterik ve felsefi yapısını tüm dünyanın gözleri önüne sermiştir. Ünlü kızılderili Gerenimonun kafatası da bu binada bulunmaktadır. David Rockefeller Cemiyetin daimi sponsoru olarak Rockefellerlar var olduğu sürece dünyanın dönmesine önemli katkılar sunan bu cemiyete para yardımı yapmaya devam edecektir. demişti. Amerikan başkanlarıda dahil cemiyet üyelerinin hemen hepsi birleşik devletlerin kilit görevlerinde yer almaktadır.

  1. 13 TANRININ EVİ

WASHINGTON’un 4-5 mil ilerisinde, dünya haritasında yer almayan, uzaydan uydulardan görüntü alınmaması için manyetik bir alan oluşturulup / foton kuşağıyla korunan adeta BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİ mahiyetinde bir ada var. Ada da TAPINAK ŞÖVALYELERİNE ait gizem ve mimârî bir de bina var. Üzerinde İBRANİCE “TANRILARIN EVİ” YAZIYOR! İÇERİDE İNSAN SURETİNDE; FAKAT DAHA ÇOK BİR TAKIM HAYVANLARIN GÖRÜNTÜLERİNDEN İZLER TAŞIYAN ve tuhaf bir düzende toplanan (SEFİROT) ÇOK ÇİRKİN VE SURATSIZ 13 ADAM VAR. Hepsi yıllardır Manna denen özel bir ikisiri kullanıyor.  Bunları varlıklarını şeytana armağan etmiş olanlardır. Şeytan onların bedeninde vücut bulur ve onların ağzından konuşur. YAŞLARI 60 ÜZERİNDE DÜNYA ÜLKELERİYLE İLGİLİ SÜREKLİ KARARLAR ALIP, EMİRLER VERİYORLAR!  ÜLKE İNSANLARININ BEYİN HARİTALARINI TIPKI DÜNYA HARİTASI GİBİ ÇIKARIP, NE TARZ İŞLEM YAPACAKLARINI TEŞHİS EDİP ÜZERLERİNE BİR TAKIM GİZLİ İŞARETLER KOYUYORLAR.

(BEYİNLER BİR YERDE ÇALIŞIRKEN BAŞKA BİR BÖLÜMDE ADETA SALÇA OLUYOR! DÜŞÜNCELER KESİK VE KOPUK, ANALİST DÜŞÜNEMEYEN BİR YAPIDA, TUTARSIZ, KAYBOLAN KITALAR GİBİ BEYNİN BAZI İSTASYONLARI BLOKE EDİLMİŞ VE BU ADAMLAR ASKER- SİVİL YÖNETENLER

  1. 300’LER KOMİTESİ

Kimi çevrelerde “Olimpiyalılar” olarak da adlandırılan “300’ler Komitesi” (Committee of 300), öyle bir gizli organizasyon ki, dünya üzerinde yalnızca bir kişi onun hakkındaki gerçekleri öğrenebildi. Dr. John Coleman, “Conspirators Hierarchy: The Story of the Committee of 300” (Komplo Teorisyenleri Hiyerarşisi: 300’ler Komitesi’nin Öyküsü) adlı kitabında en üst düzey siyâsî, askerî ve iş dünyası liderlerinden oluşan bir organizasyonu tarif ediyor. Eski bir İngiliz MI6 istihbarat memuru olduğunu iddia eden Coleman, komitenin Amerika’da hükümetin masum vatandaşların mülklerine el koymasına izin veren “sahte uyuşturucu savaşları’ndan sorumlu olduğunu ileri sürüyor. Ancak komitenin gerçek amacı, doğal kaynakları kurtarmak için nüfusu kontrol altında tutmak, Komite’nin Cecil Rhodes tarafından tek dünya hükümetine hizmet vermek amacıyla kurulduğu iddia ediliyor. Rockefeller’lar ve Rothschild’leri bu komitenin arkasındaki olağan şüpheliler. Coleman, Londra’daki “Tavistock Halkla İlişkiler Enstitüsü’nün (Tavistock Institute of Human Relations) onlarca yıldır vatandaşların beynini yıkadığını, CIA ve diğer gizli servisler için zihin kontrolü programları geliştirdiğini öne sürüyor. Anlatılanlara göre bu teknikler, kamuoyunun fikrini ve davranışlarını değiştirmek, dünya diktatörlüğü karşısında insanları çaresiz kılmak için kullanılıyor. Tabii insanların bu gizemli 300’ler Komitesi hakkındaki gerçekleri öğrenmesi engelleniyor.

  1. BOHEMLER KORUSU

Amerika Birleşik Devletleri eyaletlerinden Kaliforniya’nın şehirlerinden San-Francisco’ya bağlı Monte Rio’da 1890 yıllarından beri gizli toplantıların, yılın belli dönemlerinde gerçekleştirildiği bir koru bulunmaktadır. Bu gizemli koru, 1000 yaşından büyük 90 metre uzunluğundaki Sekoya ağaçlarıyla dolu adeta doğal bir kaleye sahip 1.100 hektarlık bir alana yayılmıştır. Bu korunun adı Bohem Korusu’dur. Bohem Korusu, San Francisco şehrinde ilk olarak örgütlenmiş erkeklere özel bir kulübe aittir. Bu kulübün adı, “Bohem Kulübü’dür. Bohemler Korusu, üst düzey elitlerin katıldığı yerdir. Temmuzda buluşurlar. Dışarıdan bakıldığında Müslüman, Yahudi ya da Hıristiyan görünen, kendilerini öyle tanıtan kişilerin şeytana taptıkları mekandır. ABD başkanları, büyük banka patronları, medya patronları katılır. Yabancı ülkelerden gelen devlet adamlarının da misafir olarak geldiği olur. Kulübün Koruyucu Azizi, Nepomuk’lu John’dur. Efsaneye göre Kraliçe hakkındaki gizli bilgileri ortaya çıkardığı için Bohemiya Hükümdarı tarafından katledilmiştir. Bohem Korusundaki Gölün kıyısında Aziz Nepomuk’lu John’nun bir oyması bulunur. Heykel parmakları dudaklarının üzerinde olacak şekilde yapılmıştır ve Bohem Korusu’na gelen kişilerin ketumiyetini sembolize etmektedir. “Bohemler Korusu” (Bohemian Grove), Kaliforniya eyaletinin Monte Rio şehrinde, sadece erkeklerin kabul edildiği “Bohemler Kulübü” adlı organizasyona ait 11 km²’lik bir kamp alanıdır. Kızılçam ormanlarıyla kaplıdır. Her yıl Temmuz ortasında 2 hafta boyunca dünyanın en güçlü adamlarını ağırlamaktadır. Bohemler Korusu, 1872’de kurulmuştur. 1879’da kulübün faaliyetleri için satın alınmıştır. Geleneksel Temmuz buluşmaları 1899’da başlamıştır. Üyeleri arasında -bazı ABD başkanları dahil- pek çok sanatçı, müzisyen, büyük işadamları, hükümet yetkilileri ve medyanın önde gelen isimleri yer almaktadır. Üyelik için bekleme süresinin ortalama 15-20 yıl olduğu, en hızlı gerçekleştiği durumlarda bile en az 3 yıl gerektiği söylenmektedir. Üye adayları, mevcut iki üyenin referansına ve desteğine sahip olmalıdır. Yıllık aidatın yanı sıra 25.000$’lık giriş aidatı vardır. Üyelikte 40 yılı aşanlar, “Eski Gardiyan” (Old Guard) sıfatını almakta ve kulübün toplantılarında öncelikli oturma hakkına sahip olmaktadırlar. Çok sıkı şartlar altında bazı toplantılara misafir de getirilebilmektedir. Aslına bakarsanız bu kulüp elitlerin dünya çapında ki emlak ofisi gibi işlev görür. Dünyanın neresinde hangi maden hangi petrol yatağı hangi şirketlere ne kadara ne şartlarda verilecek burada karara bağlanır.

  1. KARBONARİ CEMİYETİ

Karbonari cemiyeti, geçen yüzyılda kendisinden çok bahsettirmiçtir. Çeşitli romanlar, konularında onu sahneye koymuşlardır. Tertip ve komploları iyi bilinmekle beraber menşeleri hakkında fazla bilgi bulunmamaktadır. Karbonarizm’in atalarının oduncu, kömürcü gibi tamamiyle zararsız bir cemiyet olduğu zannedilmektedir. Bu bir çeşit kumpanya olup, adından da anlaşılacağı gibi oduncu ve diğer orman işçilerinin topluluğuydu. Fakat içinde cemiyetin bütün sınıflarından insanlar mevcuttu. Bu orman Masonlarının toplantı yeri tercihen açık hava olup, giriş merasimleri yapılır, işaret ve tanışma parolaları kullanılırdı. Toplumsal karşılıklı yardım ve iyilik yapmayı bu cemiyet geliştiriyor, eğlenip mesut olmayı öğretiyordu. Bu masum topluluktan polisin ağzına düşen İtalyan ve Fransız Karbonari cemiyetlerine nasıl geçilmiştir? Napolyon’a karşı kurulan, Filadelfiyalılar ya da Olempliler gizli cemiyetinin kurucusu meşhur General Mallet’in arkadaşı olan Albay Oudet’in bu cemiyette bir rolü olduğu tespit edilmekle beraber cemiyetin teşkilâtı bir sır perdesine bürünmektedir. Oudet doktrinlerini yaymak için İtalyan Karbonari cemiyetinin kökeni olduğu tahmin edilen Jura kömürcülerine dayanmaktaydı. Frankmasonlukla Karbonari arasındaki ilişkiler de esrarengizdir. Tüm italyan devlet adamları bu cemiyete üyedir. Cemiyetin daimi sponsoru Rotchild ailesidir. Ancak hiç bir Rotchild bu cemiyete üye değildir.

Az evvel anlattıklarıma benzer birkaç cemiyet daha var ancak bunlar gizliliğe önem veren cemiyetler olduğundan haklarında doyurucu bilgilere ulaşamadım. Farklı bilgilere ulaştığım takdir de bunları da instagram hesabımdan sizlerle paylaşacağım. İnstagramdan arkadaşım olarak haberdar olabilirsiniz.

Come probabilmente aspettati, questa opzione aiuta i clienti a risparmiare miliardi di dollari ogni anno https://disfunzioneerettile.org/levitra.html
Prima di iniziare, prenditi del tempo per ottenere maggiori informazioni a riguardo
https://disfunzioneerettile.org/cialis-generico.html

I farmaci generici sono davvero più economici dei medicinali di marca originale? Viagra naturale
https://disfunzioneerettile.org/viagra-generico.html
Medicinali, come questo, certo, stanno andando per migliorare la tua vita

CEVAP VER

*