Dünyanın En Net UFO Görüntüleri

2176

Dünya dışı zeki yaşam ve bu yaşam formunun kullandığı araçlardan birisi olan ufolara dair sayısız gözlem, fotoğraf, ifade ve video kaydı mevcuttur. 1380645352_0

Dünya üzerindeki ufo uzmanlarının bu konuda ki en büyük muhattabı en acımasız eleştirilerin odak noktası olan Amerikan Uzay Dairesi yani Nasa’dır. Uzun yıllardır Uzay’a insanlı / insansız bir çok keşif görevi gerçekleştirmiş alanın da dünyanın en büyük bütçesine sahip olan bu kurum keşfettiği bir çok şeyi insanlıkla paylaşmaktan her daim kaçına gelmiş olup biten olayları gözlemlenen aksiyonları inkar etmekse kurum politikasının bel kemiğini oluşturmaktadır.

Şu anda ekranda gördüğünüz fotoğraf; Güneş yörüngesin de dolanıp yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video kaydı yapan Nasaya ait Soho uydusunca çekilmiştir.  Bu fotoğrafta bir ufo baris şekilde var olmasına rağmen üzeri kapatılarak kamuoyuna servis edilmişir. Bir çok ufo teorisyenine göre Ufolar güneşten enerji aktarımı yapmaktadır. Sansürlenmiş fotoların tartışmaları henüz tazeyken bir başka gelişme oldu. Bir nasa çalışanı Soho Uydusunca çekilmiş yüksek kaliteli videoyu internete sızdırdı ve ardından nasa derin bir sessizliğe gömüldü.

banner

CEVAP VER

*