Bu usb belleğe dikkatle bakın… 11 Kasım 2019’da Berlin de bir alışveriş merkezinin otoparkında bulundu. İçerisinde olan video, fotoğraflar ve belgeler kimilerine göre dünya dışı yaşam ve ufolara dair bizden saklanan pek çok şeyin açık kanıtı.

11 Kasım 2019’da Berlin yakınlarındaki küçük bir köyde yaşayan Quisto adında bir adam, Steintor alışveriş merkezi yakınlarındaki bir otoparkta üzerinde garip bir semboller çizilmiş bir usb bellek buldu. Daha sonra USB belleği dizüstü bilgisayarına taktı ve içerisinde olanlar karşısında büyük bir şok yaşadı. Sizleri de şok edeceğine inandığım bu görüntüleri ve detayları bu videoda sizlerle paylaşacağım. Kült TV ye abone olup bildirimleri de açarak araştıran insanlar topluluğunda ki yerinizi aldıysanız videoya başlayalım. Quisto belleği çalıştırdığında Gizli COELACANTH projesine dair içerikler bazı fotoğraf, video ve birde özel bir programa ait dosya uzantılarıyla karşılaşır. Belgelere göz attığında bunların Voyager 1 uzay aracının kamuoyuyla paylaşılmayan seyir defteri olduğunu anlar. Voyager 1 uzay aracı, NASA tarafından fırlatıldığı 5 Eylül 1977’den bu yana hizmet vermeye devam eden 722 kiloluk bir insansız, dış Güneş Sistemi ve ötesi uzay sondasıdır. Jüpiter ve Satürn’ü ziyaret etmiş, bu gezegenlere ait uyduların detaylı fotoğraflarını elde eden ilk sonda olmuştur. COELACANTH projesi ise İngiliz Dış İstihbarat Servisi MI6 tarafından 1900’lerin başlarında başlatılan sonrasında ise cia’nın da ortak edildiği ve günümüzde halen çok gizli şekilde sürdürülmekte olan dünya dışı akıllı yaşam araştırmasına verilen isimdir. Belleğin içerisinde proje boyunca kaydedilmiş bazı video ve fotoğrafların yanı sıra voyager 1 ‘in çektiği görüntülerde mevcut.

Öte yandan başka bir belgede uzaylıların dünya üzerinde ki hiyerarşik durumu da gözler önüne seriliyor. Quisto bunlara bir anlam veremeyerek bazı dosyaları internete yükledi. Pek çok uzman ve teorisyen dosyaları dikkatle inceledi ve program uzantısının Nasa’nın kullandığı özel yazılıma ait dosyalar olduğu anlaşıldı. Fakat bunlar açılamadı. Ben bu konuyu araştırırken internetten konuya ilişkin çoğu dosya garip şekilde silindi. Az sonra sizlerle paylaşacağım görüntü ve fotoğrafları son anda indirmeyi başardım. Quisto dosyaları internete yüklemesinin ardından Almanya’da evinde göz altına alındı. Görüntüler sahtemi gerçekmi Quisto yalan mı söylüyor elbette bunlar sizin yorumunuza kalmış. Fakat kafanızda yargı kurarken Sadece NASA’nın kullandığı özel bir yazılıma ait dosyaları yüklediği, Dosyaların apar topar ortadan kaldırıldığı ve kişinin gözaltına alındığı gerçeklerini de aklınızdan çıkartmayın. İşte o bellekten çıkan görüntülerin bazıları.

Bunlara benzer başkaca pek çok fotoğraf ve birde hem voyager 1’in çektiği hem de COELACANTH projesi kapsamında dünyada çekilmiş bazı kısa videolar mevcut. Şimdi izleyeceğiniz bu videolarda bunların bir derlemesi.

Videonun bu kısmını yeniden editliyorum. Şu ana kadar izlediklerinizden başka çok daha çarpıcı videolar mevcut. Normalde onlarda bu videonun içerisindeydi ancak 4 defa yükleme girişimime karşın bunları yayınlayamadım bu sebeple de o kesitleri videodan çıkartmak durumunda kaldım. Çıkartılan kısımları da instagram hesabımdan sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Benimle instagramdan arkadaş olarak haberdar olabilirsiniz.  Ayrıca bellekte bulunan bazı özel dosya formatlarını da açmaya çalışıyorum bunlarıda açtıkça sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

1 YORUM

CEVAP VER

*