Cin Görüntüleri 18+

6898

Yakın bir zamanda ülkemizde yaşanmış paranormal bir olayın görüntüleri ile sizlerle beraberiz.

Her şey özel bir firmada güvenlik personeli olaral çalışan U.D.’nin 2015 senesin de işine yakın ve ucuz olması hasebi ile yeni restorasyon görmüş ancak yaşadığı bölgenin eski evlerinden bir tanesine taşınması ile başlar. Dini bir inanca sahip olmayan U.D. bu yeni evinde sık sık kabuslar görerek uyanmakta ve fısıltılar duymaktadır. ancak bunları inanmadığı için dikkate almaz. İlerleyen günlerde bazı kişisel eşyalarının kaybolması ile evin bir başkasında anahtarı olduğunu düşünerek ev sahibini sorgulamışsada bir neticede elde edememiştir. Sonraki zamanlarda aralıklarla yaşanan bu olaylar durulmuş ve U.D. boşu boşuna evham yaptığını düşünmeye başlamıştır.

Bir süre her şey yolunda gitmiş ancak bir gece yarısı U.D. ayak ucunda uyanıkken net şekilde karanlık bir silüetin tarafından izlendiğini görünce apar topar kendisini dışarıya atarak bir arkadaşında geçici olarak misafirlik yapmaya başlamıştır. Bu gelişmeler üzerine geceleri evde yanlız kalmak istemediği için vardiyasını geceye aldırmış ve insanların ona deli gözüyle bakmasından korktuğu için etrafındakilere hiç bir şeyden bahsetmemiştir. U.D. Artık sadece gündüzleri eve gitmeye başlamış ayrıca yerel gazetelerden ev ve civarında yaşanmış olabilecek muhtemel olayları araştırırken  20 yıl kadar önce bir kadının kendisini şu anda yatak odası olan odada asarak intihar ettiğini evede 3 defa yıldırım düştüğünü öğrenmiş fakat olayları bir birine bağdaştıramamıştır.

Bir gün eve geldiğinde tüm eşyaların ortaya saçılmış olduğunu görünce gece mesaideyken evde neler olduğunu görmek için kitaplığının üzerine yerleştirdiği kamera ile sabaha kadar kayıt yapmış ve yaşananları belgelemeyi başarmıştır. Az sonra izleyeceğiniz görüntüler U.D.’nin 3 gece boyunca yaptığı kayıtlardan sadece ufak bir kesittir. Hiç bir şöhret olma arzusu veya bir çıkarı olmayan U.D.’nin çektiği görüntüleri yorumu sizlere bırakarak seyirlerinize sunuyorum.

CEVAP VER

*