Bu asla olmadı, olmayacakta. En büyük kazıklarımı kadınlardan yedim ben ne kollayacağım, koruyacağım, yandaşları olacağım onların. Kim derse bunu “yalan vallahi yalan”…

1743645_252767981566828_615419928_n

Sırlarını verirsin koşarak önüne gelene yetiştirirler. Sevdiğin adamı anlatırsın “o benim olmalı” der baştan çıkarma girişimleri başlar. Saçını en boktan yaptığın zamanlarda “bu model sana çok yakışıyor“ der. En hoş göründüğün anda “bu makyaj sana hiç gitmiyor, bu kıyafet seni şişman gösteriyor” yorumu yapar. Halbuki bal gibi iyi, hatta çekici görünüyorsundur… Doğru adam yanlıştır senin için, yanlış adam “aman istiyorsan birlikte ol kimseyi umursama senin ne istediğin önemli, anı yaşa” olur. Sonra o adam’a vurgun popona baka baka geri geldiğinde, “aman olsun sen istedin sen yaşadın bitti boş ver” ler gelir. Zannedersin ki arkadaşın yanında, seni her şeye rağmen eleştirmiyor, üstüne üstlük onaylıyor. Bu da yalan. Gerçek; “Çok çabuk kapıldı.

Ben ona git adamla ol demedim ki! Üstelik uyardım; Bu adam seni acıtır kızım uzak dur ondan dedim, dinlemedi” dir aslında. Kendi günahını çıkarma durumudur bu. Bildiğin kendi vicdanını rahatlatma biçimi. Sen ağlarken kız arkadaşın yanındadır. Bu durumdan ve yanında olmaktan zevk alıyordur çünkü. Bakma seninle ağladığına, kahveni-şarabını-sigaranı- yemeğini önüne getirdiğine. Yanındaymış gibi görünme çabaları bunlar.

11755095_490076891169268_8477152729813522354_n

Sinsi o sinsi gülüyor içinden, egosu gökyüzünde, inanma sakın. Git taşa anlat sıkkınlığını, sahilde o buz gibi kayalıklardaki kedilere anlat, denize, rüzgara anlat. Ama ona anlatma… İşyerinde de durum değişmez. Yükselmeni en çekemeyen yaratıklardır kadınlar. Bu tür bir erkeğe rastlarsanız bilin ki içine bir kadın kaçmıştır. Sen basamakları tırmanırken seni tebrik eder, en yakın arkadaşın oluverir, yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmez, yemekler birlikte yenir, kahve araları sigaralar birlikte tüttürülür. Aman dikkat en tehlikeli durumun içerisindesin. Durma kaç oradan.

Bir kadın çok rahat yalan söyler. Buna programlı doğar bir kere. Yalanları babasına, abisine söyleyerek mastır yapar, sevgilileriyle eğitimi tamamlar. Kocasında da bu meziyetini bol bol geliştirir, hayatını tamamlar. Gözbebekleri küçülüyor mu acaba? Ustalığın bu kadarına şaşırmamak gerek. Oysa erkekler öyle mi? Erkekler en büyük yalanı yatmak istediği kadına söyler. Yatınca bu durum geçer, şekil değiştirir. Sana bağlanmaktan korkuyorum devresi başlar. Sana güzel olduğunu, muhteşem göründüğünü söylemesi seni düşündüğündendir aslında.

da260a2be96e9e8cb716817088babdea

Doğruyu söylese adamın canına okuyacaksın bilir. Neden tehlikeye atsın ki seninle bir kere daha olabilme ihtimalini? Şişman değilsin bir kere balıketlisin, ben seni böyle beğeniyorum, daha önce hiçbir kadında böyle hissetmemiştim veya çok az kadında hissettim gibi küçük ama masum yalanlar. Ne kadar zararsız değil mi? Ayrıca yedek girişimleri de sırf sen arkadaşlarında vakit geçirebil diye düşünülerek hayata geçirilmiş eylemlerdir. Sırf sen kendinle olabil diye, o hiç istemeyerek başka kadınlarla vakit geçirme sıkıntısına girebilir seve seve. Nasıl da düşüncelidir erkek kısmı.

Mesela; en çok hamileyken aldatılırmış kadın. Sen o yorulmasın, aman zarar görmesin diye, başka erkeklerin koynuna girebilir miydin? Aynı fedakarlıkta bulunabilir miydin? Hiç sanmıyorum… He bir de ayrılırken söylenen yalancıklar var. Onlarda külliyen zararsız sana asla dokunmayacak, canını yakmayacak, hayatının içine etmeyecek, uzun süre kafana takmayacağın, kısa sürede unutulacak kadar mini minnacık yalanlar. Zaten o yüzden tanımı yalancık. Bunlar da tamamen seni üzmemek adına söylendiğinden günah sayılmazlar. Sonuç; Hibrit cinsler bu tarafa, cehennem yolcusu kalmasın…

banner

CEVAP VER

*