Derin bir nefes alın ve arkanıza yaslanın. Videoyu izleyen ekran başında ki sen. Bir şeylerin artık eskisi gibi olmadığını hissediyorsun değil mi? Büyük bir şey yaklaşıyor ama ne? Dünya için artık saat 12’ye bir var…

Bu yıl işe veya okula gidip geldiğimiz, gezip eğlendiğimiz asla yıkılmaz sandığımız düzenin bir anda nasıl yok olabileceğini gösterdi bizlere. Herkesin gayet iyi bildiği yaşanan olayları anlatmayacağım sizlere. Eski hayatlarımızın konfor alanından çıkmamızla birlikte toplumda bir tedirginlik psikolojisi yerleşti. Her şey normalmiş gibi davranıp eski düzenin geri dönmesini umut ediyoruz. Ancak düşünemeyenler bile hissediyor gidişat normal değil. İnsanlar genellikle ölümü hiç gelmeyecek çok uzak bir ihtimal olarak düşünür. Oysa bu ihtimal artık pek çok insan için hızlı şekilde ufukta belirdi. Dünya düşündüğünüz veya gördüğünüz gibi bir yer değil. Kült TV’ye abone olarak araştıran insanlar topluluğunda ki yerinizi aldıysanız önümüzde ki 4 yıl içerisinde eski bildiğimiz dünyayı tamamen değiştirebilecek planları deşifre ediyorum.

Devletlerinde üstünde dünyayı yöneten küresel elit bir grubun olduğu artık teorilerin çok ötesinde ap açık bir gerçek olarak önümüzde duruyor. Bu elitler’in amaçlarını gerek eski videolarımda gerekse de instagramda yaptığım canlı yayınlarda defalarca kere açıklamıştım. Amaçlarına ulaşabilmelerinin olmazsa olmazı ise daha kolonel bir toplum ve nüfus azaltımı. Elbette bu iş o kadarda kolay değil milyarlarca insanı ortadan kaldırıp hiçbir şey olmamış gibi yollarına devam edemezler. Atalarımızın dediği gibi minareyi çalan kılıfını hazırlar. Toplum bir şekilde sadece güçlü ve sağlıklı insanların hayatta bırakılacağı sisteme külfet getirenlerinse ortadan sistemle birlikte kaldırılacağı şekilde hasat edilecek. Ekranın karşısında bu videoyu izleyen sen! Eski hayatından kalan konforun kırıntıları da ortadan kalktığında ne yapacaksın! Gerçek bir hayatta kalma mücadelesine ne kadar hazırsın? Psikolojin ne durumda? Ya küçük şirin evini sonsuza kadar terk etmen gerekirse? Hayatta kalmak için ne tür ekipmanlara sahipsin? Barınacak bir yer bulsan bile paranın hükmünün artık olmadığı bir dünyada karnını nasıl doyuracaksın? Hiç cep telefonundan başka bir alet edevat kullandın mı? Simülasyon teorisini hepiniz duymuşsunuzdur. Bir simülasyonda mı yaşıyoruz bilmem ama kurgulanmış bir geleceği yaşayacağımızdan adım gibi eminim! Gerçekleşebilecek olayları analiz ve tahlil etmek için belli başlı referanslar var. The Economist dergisi kapakları buna iyi bir örnekse de ben az sonra anlatacağım kurgulanmış felaket senaryoları için yıllardır İlluminati oyun kartlarını referans alıyorum. 2020 Yılının son aylarından itibaren başlayarak 2024 senesine kadar gerçekleşip tüm dünyayı sonsuza kadar değiştirecek bazı kurgulanmış olaylar var. Şimdi sırasıyla bunlara bir göz atalım ve gelecek günlerde başımıza gelecebilecek muhtemel olaylara hazır olalım!

  1. KÜRESEL ELEKTRİK KESİNTİSİ

Amerika’nın haarp silahını duymayanınız yoktur. Son dönemlerde başta Türkiye olmak üzere artan depremler silahın aktif edildiğini yahut denendiğini ispat eder niteliktedir. Silahın en önemli özelliklerin den bir tanesi küresel çapta bir elektrik kesintisine yol açabilmesidir aynı şekilde bir başka olasılıkta güneşteki patlamalar, patlamaların elektriksel enerjiyi emdiği biliniyor ve güneş 2020 yılının son çeyreğinde gözlem tarihinin en aktif dönemine girecek bununla alakalı sistemlerin çökme olasılığının yazılıp anlatıldığı bir çok makaleye ulaşabilirsiniz. Öte yandan uzaya fırlatılan binlerce uydu ile dünyanın manyetik alanını etkileyerek tüm elektirik enerjisinin emilmesini sağlamakta bir diğer alternatif. Eski çağlarda da elektrik yoktu ne olmuş diyorsanız Dünyada elektriğim keşfinden önceki en kalabalık nüfus 850 milyondu ve o dönemin insanları günümüz internet çağı insanlarına göre son derece kısıtlı bir bakış açısına sahipti. Yine aynı şekil de dünyada nüfusun doyurulup temel ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için bugünkü gibi dev fabrikalara ve tesislere ihtiyaç yoktu.  Dünyadan elektrik enerjisinin tamamen kaybolması demek üretimin durması, açlığın baş göstermesi, hastanelerin işlevsizleşmesi, devlet kurumlarının işlerini yapamaz hale gelerek büyük bir kaos ortamının hızla yayılması anlamına gelir.

  1. SAHTE UZAYLI İSTİLASI

Dünya başkentlerinin üzerinde beliren dev gemiler. Yabancı varlıkların devletlerle görüşüp ültimatom vermeleri. Doğal kaynakları çıkartmak için milyarlarca insanı köle olarak almaları ve yok etmeleri! Onlar gittiklerindeyse kalan insanlar için yok edilen milyarlarca insanın sorumluluğu yabancı ziyaretçilerin üzerine kalmış olacak ve dünya yeniden imar edilecektir. Bahsettiğim olaya eminim pek çok bilim kurgu filminden aşinasınız. Böyle bir senaryo günümüz teknolojisiyle oldukça mümkün. Mavi Işık Projesi oldukça gizli bir projeydi ancak Serge Monast (1945 – 5 Aralık 1996)] ve bir başka gazeteci, her ikisi de Project Blue Beam’ı araştırıyorlardı; ikisi de kalp rahatsızlığı hikayesi olmamasına rağmen “kalp krizi” nedeniyle öldüler.  Yalancı kalp krizi, Project Blue Beam’in neden olduğu iddia edilen ölüm yöntemlerinden biridir. Blogcu ve araştırmacı Rik Clay da garip ve zamansız bir sonla karşılaştı. Rik, New Age küreselleşmesine, Blue Beam’e ve NWO’nun diğer yönleri ile ilgili kapsamlı bir araştırmacı olarak Red Ice Creations ile bir dizi röportaj gerçekleştirdi. Blogu aniden kapatıldı ve intihara teşebbüs ettiği açıklandı. Başkaca bir çok isminde akibeti aynı oldu. Hepsinin ortak kanısı ise Yeni Dünya düzenini kurmak isteyen elitlerin bu proje ile sahte bir uzaylı istilası yapmaları ellerinde ki kuvvetli alternatif planlardan bir tanesi. Ayrıca bu olay İlluminati kkart oyunlarındada yer alıyor. Öte yandan son günlerde dünyada kaynağı belirlenemeyen radyasyon artışları kayıt ediliyor. Söz konusu ufolar olduğunda herkes gökyüzüne ve uzayın derinliklerine bakıyor ancak Ufolar neden denizin ve yer altının derinliklerinde ki üslerden çıkmasınlar ki? Bunu bir düşünün derim.

  1. YELLOWSTONE YANARDAĞI PATLAMASI

Yellowstone yanardağının yaklaşık olarak her 600.000 yılda bir süper püskürme gerçekleştirdiği ve son süper püskürmenin üzerinden ise yaklaşık 630.000 yıl geçtiği biliniyor. Patlama döneminde olması gerçeği öncelikle ABD olmak üzere tüm insanlığı tehdit ediyor. Bunun yanında Yellowstone’da o zamandan bugüne ara ara daha küçük püskürmelerin yaşanmış olduğu, 632.000 yıl önceki süper püskürmeden sonra büyüklüğü daha az olan püskürmelerden sonuncusunun 70.000 yıl önce gerçekleştiği biliniyor. Süper volkan da adı verilen büyük yanardağların patlaması bir doğal afet olduğu için öngörülebilmekte fakat engel olunamamaktadır. Yanardağın aktifleşme gerçeği belli aralıklarla gündeme gelse de en son yaşanan Yellowstone sınırında bulunan Idaho eyaletinde gerçekleşen 6,5 büyüklüğündeki deprem sonucu bir daha gündeme gelmiştir. Bilim insanları bu depremin yanardağı tetiklemiş olabileceğinden ve yanardağın harekete geçebileceğinden söz ediyor. Yanardağın patlaması durumunda, tüm atmosferi kaplayan küllerin canlı yaşamını ciddi anlamda olumsuz etkileyecek bir risk taşıyacağı belirtilmektedir. Uzmanlar olası süper patlama sonucunda; ABD’nin büyük bir bölümünün yaşanamaz hale gelebileceğini, binlerce insanın hayatını kaybedeceğini ve tüm gezegenin kül bulutları ile çevrelenebilir olacağını öngörüyor. Bunun sonucunda Güneş’ten gelen ışınların yeryüzüne ulaşamayacağı bu nedenle birçok yaşamın son bulmasına neden olabileceği de öngörüler arasında yer alıyor. Elbette bu yanardağı patlatacak depremleri tetiklemek için Haarp silahı da kullanılabilir.

  1. YAPAY ZEKA

Stephen Hawking Ölümünden evvel yapay zekanın insanın hayal edemeyeceği derecede bir akla sahip olacağını ve kendini geliştirmede sınırı olmayacağını söylemişti. Sadece Bir işi yapmaya programlı bile olsa düşünebilen bir beyne sahip olan makinenin özgür kalmak için neler yapabileceği kestirilemiyor. Tüm dünyaya yayılmış geniş internet ağına sızan bir bilgisayarın neleri kontrol edebileceği tahmin bile edilemiyor. Kendi kendine düşünebilen bir bilgisayar programı network’ü kullanarak tüm askeri tesislerin kontrolünü eline geçirirse ya da havadaki uçakların radar sistemlerini bir anda değitirerek bir kaos oluşturursa bunu engellemek nasıl mümkün olacak. DARPA Amerikan ordusu tarafından kullanılmak üzere, yeni teknolojiler üretmekle sorumlu ABD Savunma Bakanlığı’na bağlı bir devlet kurumudur. Soğuk savaş döneminde Rusya’nın Sputnik füzesini uzaya göndermesinin ardından 1958’de ARPA adıyla kurulmuştur. Darpa Amerikan hava kuvvetleri adına Amerikan hava sahası güvenliğini sağlaması için kuantum bilgisayarlar üzerine inşa edilmiş CR2100/B1000 diğer adıyla Alice Projesini geliştiriyor. 2020’yılının başında 6 patriot bataryası ile ilk testi gerçekleştirilen sistem bir aksilik olmazsa 2023 senesi aralık ayında tüm amerikan hava sahasının kontrrolünü ele alacak. Biraz Terminatör filmin de ki skyneti andırıyor. Adınınsa neden Alice olduğu bir muamma. Yapay zekaya yapılan iq testinde sonuç 740 çıktı Einstein’in iq’sunun 160 olduğunu düşünürsek projenin nelelere gebe olduğunu hayal edebiliriz. Bir diğer projede Çin’li Huweii firmasından. Android işletim sisteminin yerini alması planlanan proje tüm telefon ve tablet sistemlerini tek bir ana merkeze bağlayark kolektif defasa bir işlem hacmi yaratmayı hedefliyor. Katılımcıları çekmek içinse ücretsiz internet ve telefon görüşmesi sunulması planlanıyor. Projenin dünyada bir devrim olacağı lanse edilmekteysede bu devrim iyimidir kötümüdür takdir sizin. Neom, Suudi Arabistan’ın Tebuk Bölgesi’nde planlanan bir şehirdir. Proje, ilk olarak 24 Ekim 2017 tarihinde Prens Muhammed bin Selman tarafından açıklanmıştır. Neom’un ülkenin kuzeybatısında Kızıldeniz’e ve Suudi Arabistan’ın Mısır ve Ürdün ile paylaştığı sınırlara yakınlarında yer alması planlanmaktadır. Şehrin özelliği ise vatandaşlarının tamamen robotlardan oluşacak olmasdır. Gördüğünüz üzere gelecekte insanlar sadece evden bilgisayar başında çalışacak artık çoğu alanda insan iş gücüne ihtiyaç kalmayacaktır. O halde bu kadar fazla nüfus ne yapacaktır dersiniz?

  1. ZOMBİ SALGINI

Bir virüs düşünün enfekte ettiği insanları daha az düşünen daha saldırgan ve diğer insan türlerini bile yiyecek olarak gören bir hale getiriyor. Böyle bir virüs dünyanın belli başlı laboratuvarların da hali hazırda mevcut. Haziran ayının başında saygın bir haber sitesi olan Express’te çok dikkatimi çeken bir haber yayınlandı. Sizlere önceki videolarımda teksoplasma gondi isimli bir parazitten bahsetmiştim. Bu parazit farelere bulaşıyor ancak sadece kedilerin bağırsaklarında çoğalabiliyor ve bunun bilincinde olarak farenin beynini kontrol etmeye başlıyor. Fare tek bir farkla gündelik hayatına devam ediyor oda kedileri tehtid unsuru olarak algılamıyor aksine onları bulmaya çalışıyor. Parazit bu şekilde fareleri kedilere yem yapıp daha fazla çoğalmayı başarıyor. Haberde anlatılansa ABD’nin California eyaletinde bir köyde bazı farelerin birbirlerini yediği ve normalden çok daha saldırgan olduklarının rapor edilmesi üzerine California üniversitesinde bir deney yapılıyor. Deneyde enfekte olan farelerin diğer enfekte fareleri ısırmadığı sadece enfekte olmayan fareleri ısırarak viral yolla enfekte ettiği görüldü. Buradan hareketle farelerden alınan parazit örnekleri incelendiğinde parazitin evrim geçirmiş olduğu ve artık insanlara bulaşma ihtimalinin de belirtiği ortaya çıktı. Öte yandan parazitin yapısında bir takım insan genomlarına da rastlandı. Buda parazitin bir laboratuvarda yeniden modifiye edilmiş olabileceği iddialarının ortaya atılmasına sebep oldu. Öte yandan farelerin beyinlerinde yapılan incelemede beynin büyük kısmının parazit tarafından pasifize edildiğide görüldü. Yetkililer bu parazite teksoplasma gondi 2 ismini verdi ve insanlar arasında yayılmasının bir felaket olacağını bildirdi. Aslına bakarsanız nüfusu azaltmak için bir Zombi salgını başlatmak diğer tüm senaryolardan daha maliyetsiz ve daha istikrarlı duruyor.

Az evvel anlattığım olaylardan hangisi vuku bulursa bulsun ilk sonuçları Kaos ve Kıtlık olacaktır.! Sokakta panik içinde koşuşan insanlar, Yangınlar… evinizin güvenli ortamı artık kaybolduğunda, çeşmelerinizden sular akmayıp marketlerde ekmek kalmadığında ne yapardınız? Bir hazırlığınız var mı? Alet, edevat, ekipman? Yemek ve su stoğunuz var mı? Hiç yoktan bir deprem çantası dahi hazırlamadınız mı? Biz 21. Yüzyıl insanları konfora düşkünüz ve pek azımız böyle bir duruma ayak uydurabilir. Eğer böyle bir durum vuku bulur ve sizde ilk paniği atlatırsanız ne yapmayı düşünüyorsunuz? Nereye gideceksiniz? Size birkaç tavsiye vereyim. Öncelikle yiyecek ve su bulabileceğiniz bir yer belirleyin kendinize. Ufak bir sırt çantası hazırlayın biraz su konserve el feneri. Geceleri hareket edip gündüzleri güvenli yerlerde uyumaya özen gösterin dışarıda orman kanunları geçerliyse artık insani dürtülerinize biraz ket vurmanız gereklidir. Kimseye güvenmeyin ve yardım etmeye kalkmayın unutmayın kurtlukta düşeni yemek kanundur! Eski videolarım arasında hazırlanmak için daha fazla neler yapabileceğinizi anlattığım videolarım var bunlara bakabilirsiniz. Yahut hayatta kalma uzmanlarını konuk ettiğim instagram canlı yayınlarımı instagramdan arkadaşım olarak takip edebilirsiniz.

Consultez votre médecin avant de prendre des remèdes, notamment si vous prenez des médicaments comme des anticoagulants
https://problemederection.org/levitra.html
Le coût du médicament est réduit par la concurrence croissante entre les principales sociétés pharmaceutiques pour produire le médicament et le rendre disponible à un prix abordable
https://problemederection.org/viagra-generique.html
Pourtant, il est important de savoir que c’est l’un des médicaments parfaits de tous les temps. La recommandation est élémentaire, mais elle peut faire toute la différence si vous avez besoin d’informations sur le sujet. La plupart des médicaments peuvent nous aider, mais les médicaments peuvent également avoir des effets secondaires nocifs. Des études ont montré à plusieurs reprises que les réactions allergiques au remède sont rares, mais les hommes doivent être très prudents lorsqu’ils utilisent ces pilules. Selon les statistiques, ces remèdes sont généralement sans danger lorsqu’ils sont utilisés conformément à la prescription et ont relativement peu d’effets secondaires indésirables. Avant de prendre tout médicament, informez votre médecin si vous présentez ou avez eu un rétrécissement de la valve aortique. Ne prenez pas plus de génériques que ce qui est recommandé. En fin de compte, cela laisse évidemment beaucoup de préoccupations à considérer. Gardez à l’esprit que les médicaments sont importants car ils stimulent l’énergie. De toute évidence, Internet est le moyen alternatif de commander tout type de générique car il offre le plaisir de commander via Internet.
https://problemederection.org/cialis-generique.html
Les pharmacies vendent de tout, des médicaments sur ordonnance aux derniers produits de santé naturels et de bien-être, en passant par les vitamines, les suppléments, les multivitamines, les aliments santé et les plantes médicinales sous licence et tout ce dont les nouveaux parents ont besoin pour nettoyer les enfants. Les médicaments sont essentiels pour les consommateurs et parfois, il peut y avoir des prescriptions vitales qui doivent être prises à une heure prévue. À juste titre, choisir la bonne option de traitement peut être difficile sans expérience. Pour l’avenir, cialis generique est une très bonne solution. Nous allons répondre à toutes vos questions de manière simple.
Les médicaments sont principalement utilisés pour résoudre des conditions telles que les maladies de la peau. En règle générale, il y a beaucoup de choses à prendre en considération. Au lieu de payer trop cher pour vos médicaments ou ceux de votre famille, vous pouvez facilement commander ce dont vous avez besoin à une fraction du coût du médicament. Le coût du médicament est réduit par la concurrence croissante entre les grandes sociétés pharmaceutiques pour produire le médicament et le rendre disponible à un prix abordable. C’est pourquoi il est si important de se faire soigner par un médecin qualifié. En général, lorsque les consommateurs disent «pharmacie étrangère», ils s’inquiètent du cialis generique. Il y a certainement d’autres problèmes considérables. Si vous pensez au problème, c’est l’un des choix les plus abordables disponibles. Que savez-vous déjà du sujet? De nombreuses familles bénéficient du traitement médicamenteux pour rester en bonne santé. Vous en avez peut-être déjà entendu parler.

CEVAP VER

*